top of page
Search

פוטין קוטל הגלובליזם


1. כך מחסל פוטין את ה'סדר העולמי החדש'


אלמלא פוטין היה פוטין, לבטח היו מכנים אותו "טרמינטור" (TERMINATOR) = "המחסל". או "פוטינמינטור". פיו ולבו של האיש לגמרי שווים, וכשהוא מבשר לעולם שאין, לא היה ולא יהיה 'סדר עולמי חדש', ושתם זמנו של הגלובליזם - הוא באמת מתכוון לכל אות, צליל והברה.


אז מה אתם נלחצים? הנה, אביא בפניכם הוכחות לעשייתו הקריטית למען שחרור כל המין האנושי מציפורני הקאבאל/דיפ סטייט:


ג'ורג' סורוס הווירטואלי (הוצא להורג לפני זמן רב) "מודאג מאד" ממעשיו של פוטין וההתקרבות החמימה בין רוסיה וסין. מדוע הוא "מודאג"? כי פוטין דופק לקאבאל את כל התכניות הזדוניות עליהן עבד במשך עשרות שנים: 'גלובליזם', 'סדר עולמי חדש', 'לבנות אחורה טוב יותר' (אלא אם כוונתם הייתה להציע ניתוחים פלסטיים לשחרור ישבנים קפוצים), 'האיפוס (הכלכלי) הגדול', 'טראנס הומניזם' (אין לנו כל בעיה, כמובן, עם מוזיקת טראנס, אלא רק עם איזה עניין קטנצ'יק, פצפון, ממש ננו-עניין של להפוך את המין האנושי להיברידי, כלומר: שילוב בין אדם למכונה) ושאר מירעין בישין.

מבחינה כלכלית בינלאומית, פוטין מביא את הקץ על עידן הפטרודולר (=מטבע הפיאט של הקאבאל, שהלכה ולמעשה שווה ערך לנייר טואלט משומש), כלומר: הוא מקריס לחלוטין את הכלכלה הישנה והמרושעת של הרוטשילדים, הסורוסים, הרוקפלרים ודומיהם.


שימו לב היטב למעשיו: הוא יוצר מערכת פיננסית מקבילה ומתחרה לזו של הקאבאל (ובכך מבטל את ההגמוניה שלה), מנתק את רוסיה ממערכת האינטרנט הבינלאומית של הקאבאל, חוסם את כלי התשקורת והביג מדיה שלהם (פייקבוק, יוטיוב וכדו'), מגבה את הרובל בזהב ושאר מתכות יקרות ולמעשה עוקר את הקאבאל מהשורש ברוסיה (וזה קורה במקביל גם בסין, בהודו, בערב הסעודית ובעשרות מדינות נוספות שמאסו בכלכלת הקאבאל, שאני מכנה ה'כלקאבאל').ומבחינה צבאית הוא מאתגר את ארה"ב, נאט"ו ושותפותיהן, חושף אותן במערומיהן (פחדניות, הססניות, חלשות, מפוחדות, נטולות שיניים), רודף ומחשק אותן. אני משוכנע שבסופו של תהליך הוא יגרום לקריסתן המלאה והמוחלטת.

שורה תחתונה: הכל דבש! תפסיקו לפחד!2. המוסד לרשלנות מתקדמת


האם זה רק אני, או שגם אתם שמתם לב לכך שבחודשים האחרונים המוסד הפך ליותר ויותר רשלני? סוכניו נחשפים ונתפסים בהמוניהם, בסיסים "סודיים" שלהם בעיראק נחשפים ע"י איראן ומופצצים ללא כל מורא, בכירים בצמרתו מתפטרים אחד אחרי השני, וכעת: מחשבו ו/או הטלפון הסלולארי האישי של ראש המוסד נפרץ/ו ונשאבו מהם פרטי מידע אישיים (ואולי גם חשאיים?).


אם זה לא היה ברור עד כה, המוסד קורס אל תוך עצמו כמו חור שחור.


3. נסארה/ג'סארה באוקראינה


תחת עשן הקרבות הסמיך, אוקראינה מיישמת את נסארה/ג'סארה לשגשוג כלכלי ממש מתחת לאף שלנו. לא מאמינים? אז הנה הוכחה מהתשקורת:


4. ז"לנסקי למחזה "הבכיינים" של חנוך לוין ז"ל


אילו היה ניגש אליי נשיא אוקראינה, ז"לנסקי, ומבקש רעיון להסבה מקצועית, הייתי ממליץ לו להיות מלוהק למחזה "הבכיינים" מאת חנוך לוין ז"ל.


בחיים שלי לא ראיתי "מנהיג" יותר בכיין מהז"לנסקי הזה! הוא מיילל, מתייפח, מקנח, רוקע ברגליים, קורע קרע בבגד, משתטח אפיים ארצה בדמעות, זוחל על גחונו בשלולית הדמע שלו, מתפתל בקול חנוק ונאנק כאילו היה מקוננת זקנה.


אבל מה שהכי קורע מצחוק, זה שבמקביל לכל הבכי והנהי של ההלוגרמה האנושית השטוחה והשטחית הזאת, הוא ממשיך ומתמיד באיומיו על פוטין ועל רוסיה 🤣😆 שמישהו כבר יגאל אותו מייסוריו ויערוך לו בדיקת מציאות (REALITY CHECK) דחופה!

מדוע כתבתי מעלה שהאיש הוא לא יותר מהולוגרמה, CGI, פייק, דמות וירטואלית שאינה קיימת במציאות? בדיוק בגלל זה:


5. אין-12, יש תעמולה ניאו-נאצית


ערוץ 12 שידר בגלוי, לאור יום, ראיון עם בחור ישראלי, ניאו-נאצי, ממוצא אוקראיני. שימו לב לקעקועים על מרפקו.


ישראל = לא מה שחשבתם.


6. העכברים נמלטים מהספינה השוקעת


מה קרה פתאום שהניו-יורק טיימס חזר בו משקריו מתקופת בחירות 2020, במהלכן הכחיש שהלאפ-טופ של האנטר ביידן, והחומרים המרשיעים שנמצאו בו, אמיתיים - ואף כינה זאת "דיסאינפורמציה רוסית"?


ומה קרה שביל באר רץ להתראיין באולפן פוקס ניוז כדי להודות אף הוא בקיומו של אותו הלאפ-טופ מהגיהנום, זאת לאחר שהפחדן המנוול הנ"ל נמנע כמו מאש מלחקור זאת - כמו גם את זיופי בחירות 2020?


כל העכברים והעכברושים האלה של הקאבאל מריחים את הסוף, והם יעשו הכל כדי לנסות לטהר את שמם שנייה לפני שהחבל ייכרך סביב צוואריהם הדשנים.


1,016 views6 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page