top of page
Search

סיבוב # 1: מארין - מקרון


הקאמבק של מארין


הסיפור החשוב והמעניין הוא הסיבוב הראשון של הבחירות לנשיאות צרפת, המתקיימות היום. המועמדים: מקרון הצפונבון (הגלובאליסט, קאבאל), אל מול מארין בת-חורין (פרו עצמאות לאומית, כובע לבן).


שלשום הסקרים הראו 50.5% למארין לה פן, לעומת 49.50% לעמנואל מקרון. הכל בטווח הטעות הסטטיסטית. מותח.

לא אגזים אם אומר שהבחירות הללו הן החשובות בהיסטוריה המודרנית של צרפת. אמנם היום מתקיים רק הסיבוב הראשון, שיכריע מיהם המועמדים שיתמודדו בסיבוב השני והאחרון בעוד שבועיים, אך לניצחון מפתיע של לה פן יהיו השלכות מרחיקות לכת. למשל: פרישה מהאיחוד האירופאי וממטבע האירו (=התפרקות סופית של גוש האירו), פרישה אפשרית מנאט"ו, מדיניות תקיפה נגד האו"ם על זרועותיו השונות, תמיכה בגוש רוסיה-סין-הודו ומדינות הבריקס (מבחינת המערכות הפיננסיות האלטרנטיביות) - ובקיצור: פצצת אטום קטלנית מתחת לישבנו המעודן והמפונפן של הקאבאל. יש למה לצפות!

האם מארין לה-פן תעשה את הבלתי-ייאמן ותנצח? והאם במקביל לנצחונה ייפול השחקן "ביידן" (ההיסטוריה ארוכת-השנים של יחסי צרפת וארה"ב מלמדת שנכונו לנו הפתעות)? נמשיך לעקוב ולעדכן!זמן פקיסטן


שימו לב להשתלשלות האירועים שהתרחשו ביממה האחרונה בפקיסטן (עושה לכם דז'ה וו למקרים אחרים מן העבר הקרוב?):


א) ראש ממשלת פקיסטן האשים את האופוזיציה במדינה בכך שהיא מנסה לכפות על המדינה "ממשלה מיובאת" (שגורמים חיצוניים שולטים בה):

ב) לאחר שהפרלמנט הדיח את אותו ראש ממשלה בהצבעת אי-אמון, איסלמאבד הבירה עברה מיידית למשטר צבאי (=כובעים לבנים):ומדוע זה כל כך חשוב ומעניין? כי קיו פרסמו דרופ מספר 228 מתאריך 25 בנובמבר 2017, ובו הם מציינים ארבע מדינות שהנהגותיהן תתחלפנה לפני ה"אירוע" (חירום-->החשכה-->חשיפה גדולה): ארה"ב, דרום אפריקה, גרמניה ופקיסטן. אז עכשיו ניתן לסמן וי על שתיים מהן: גרמניה ופקיסטן. מי תהיה הבאה בתור? דרום אפריקה או ארה"ב? ומה יתרחש מיד לאחר שהנהגתה של המדינה הרביעית והאחרונה תתחלף?אזובסטל, עיר תת-קרקעית


הידעתם שקיימת עיר תת-קרקעית בשם אזובסטל הממוקמת במריופול שבאוקראינה? נכון שממש, אבל ממש מתחשק לכם לדעת עליה קצת יותר? אז בבקשה:

אז בדיוק בהקשר הזה, שימו לב מהיכן מחלצים החיילים הצ'צ'נים את תושבי מריופול:

מממממ...מנהרות תת-קרעיות...הטיל המטריל


נכון שממשלת אוקראינה, בשיתוף פעולה הדוק עד-מאד עם מדינות המערב והתשקורת העולמית, מפמפמים לנו כבר מספר ימים שהרוסים ירו טיל על תחנת הרכבת בקראמטורסק והרגו עשרות אזרחים אוקראינים חפים מפשע? אז רק שתדעו, שהטיל בכלל היה אוקראיני:

לגבי מה עוד הם שיקרו לנו? הכל?מת"ח: מזרח תיכון חדש 😆


שימו לב למתחים ההולכים ונבנים בשכונתינו הרכה, העדינה והנעימה, בדיוק בהתאם לתסריט:

א) איראן לא רק שאינה מוותרת על פיתוח נשק "גרעיני", אלא מודיעה רשמית ופומבית כי היא מפתחת אותו במרץ רב מתמיד:

ב) למרות אזהרותיהן של רוסיה וסוריה, ישראל חוזרת לתקוף בסוריה:


ג) ולקינוח, גם הפלשתינים לא מתכוונים להיעדר מה"מסיבה" הים-תיכונית הלוהטת שלנו:השיר הבא מוקדש בדיוק למזרח התיכון הזה, החדש-ישן:סורוסססססססס


מישהו שמת די מזמן, החליט פתאום לפתוח את הפה ולהזהיר אותנו מהחשכת האינטרנט (בשליחות הכובעים הלבנים 🍿):

האם ההחשכה כל כך קרובה, שהיא ממש בהישג-יד?ולסיום הדו"ח, הנה הגדרה מצויינת לטיפשות:695 views1 comment
Post: Blog2_Post
bottom of page