top of page
Search

מה ישראל מתערבת עכשיו בסכסוך אוקראינה-רוסיה?!


1. בנט יוצא מגדרו לסייע לרוסיה ולאוקראינה


שמישהו יסביר לי בבקשה, מדוע ממשלת ישראל ממהרת לדחוף את אפה אל תוך הסכסוך בין אוקראינה לרוסיה? מה בוער? ומה ישראל בכלל יכולה לתרום לסיום הסכסוך? איזה ניסיון בינלאומי בגישור ויישוב סכסוכים יש לבנט? ומדוע להציע לקיים מו"מ בין שתי מדינות, שאינן חלק מהמזרח התיכון, דווקא בירושלים - מכל הערים בעולם?


בהחלט ניתן להבין את האינטרס הישראלי הגלוי בפיוסו של פוטין, בכל הקשור לחזית האיראנית בסוריה. מהו האינטרס שלה בשמירת יחסי ידידות עם אוקראינה? זה כבר הרבה פחות ברור.


מה שבטוח הוא שמאמצי העל הישראליים אינם תמימים. האם ישראל מנסה להסתיר משהו? להעלים ראיות? אילו פעילויות סודיות ביצעה ישראל באוקראינה וסביבתה? במה הייתה מעורבת? האם ברשותו של פוטין מידע מרשיע על פעילויות ישראליות מסמרות שיער באוקראינה (ובמדינות נוספות) לאורך שנים ארוכות, מידע שכאשר ייחשף לעולם יעיף על טיל את כל ממשלות ישראל לדורותיהן?


האם נפתלי בנט, שמשחק את תפקידו לעילא, מזרז את הסצנריו של "מלחמת גוג ומגוג" בשטחי ישראל, שתביא עלינו את ההחשכה והחשיפה הגדולה?


בקרוב מאד נדע.2. קריסה כלכלית גלובאלית בלתי-נמנעת


נכון שמדינות המערב ניתקו את רוסיה ממערכת סוויפט הבינלאומית? והטילו עליה סנקציות סטייל אה-לה קובה/צפון קוריאה? אז הן בעצם יורות לעצמן בראש (הפיננסי, לכל הפחות):

כל החובות הבינלאומיים של רוסיה הפכו, הלכה ולמעשה, ל"חובות אבודים". כלומר: כל הנושים המערביים של רוסיה עומדים להפסיד (ולמחוק) מאות מיליארדי דולרים. האם-אמא של התספורות של כל הזמנים 😆

האם אתם זוכרים שהמטבעות הוירטואליים, בדגש על ביטקוין ודומיו, הם כלי פיננסי של הקאבאל שנועד להמשיך ולחלוב אותנו מכספינו? אז עכשיו ה"אליטה" הרוסית ממהרת להיפטר מהביטקוין שלהם (שלנו) ולהשקיע בנכסים דלא-ניידי ובאפיקים אחרים, בדובאי למשל. מדוע? כי הכובעים הלבנים משמידים את האמצעי הפיננסי השקרי והמנוול הזה. נפילת הקאבאל!

אתם מתפלאים שה"אליטה" הרוסית מאד מאד רוצה להיפטר מפוטין?!3. צ'יינה (CHY-NA) באוקראינה


כולנו צחקנו ביחד עם הנשיא טראמפ, כשהיה מגלגל על לשונו את המילה "צ'ייייייננננההההה". אממה? לא לקחנו בחשבון עד כמה הנשיא טראמפ חכם ומתוחכם! אתם יודעים מה הוא רמז לנו לאורך השנתיים האחרונות? לא, ה"וירוס" לא הגיע מסין (CHINA), לכן הנשיא טראמפ חידד את שני החלקים של המילה CHY-NA. אתם יודעים למה? כי צ'יינה, אליה התכוון בדבריו, נמצאת בכלל...באוקראינה! כן, כן. יש שם מקום כזה. האם בו יצרו וממנו הפיצו לכל העולם את השקורונה? האם לכן הנשיא טראמפ כל הזמן חזר והזכיר את ה-CHY-NA VIRUS? (שימו לב: הוא מעולם לא אמר THE CHINESE VIRUS = הוירוס הסיני).


4. התשקורת העולמית ותיאטרון ה"מלחמה"


נו, מתי כבר תפנימו שאנחנו צופים סרט? כן: מורכב, בעל עלילה רב-שכבתית ומפותלת, עם המון שחקנים וניצבים, אבל עדיין סרט!


הנה עוד הוכחה לכך: שחקנית, שעוסקת בשיווק מוצרי קוסמטיקה ואיפור, בויימה וצולמה כאשה הרה העומדת ללדת ובורחת מבית החולים ליולדות במריופול שבאוקראינה כשהיא פצועה, חבולה ומדממת כתוצאה מ"מתקפה רוסית". בעגה המקצועית זה נקרא "שחקני משבר", או באנגלית: CRISIS ACTORS.


אלא שהתשקורת שכחה לציין פרט קטנצ'יק: בית החולים ליולדות הזה פונה על כל יושביו עוד בחודש שעבר, והוא למעשה אינו פעיל עוד.


מי השתלט עליו? המיליציה הניאו-נאצית האוקראינית, "אזוב" (AZOV), שהקימה בו עמדות ירי.


עכשיו הבנתם מדוע הרוסים נאלצים מידי פעם להפציץ מוסדות "אזרחיים"?


5. את ואני והמלחמה הבאה


האם השחקן "ביידן" עומד לצאת בהכרזת חירום לציבור האמריקאי בשעות הקרובות? האם חיל האוויר האמריקאי עומד להפציץ את טהרן? איך ישראל "תשתלב" בכל זה (אם בכלל)? אין לי אימות לכך, אבל השמועות רצות ברשת בטירוף:

המחזאי חנוך לוין ז"ל הבין לעומק, והביא לידי ביטוי הכי מזוקק שאפשר, את כל האמת על מהותה של ה"מלחמה".

711 views15 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page