top of page
Search

טראמפ עושה באזינגה לקילארי והדיפ-סטייט


1. טראמפ תובע צדק


לראשונה הבלתי-ייאמן מתרחש לנגד עינינו: הנשיא טראמפ תובע את קילארי ורשימה ארוכה של מפלצות-אדם, שאת כולן אנו מכירים היטב. לכתב האישום המלא, הקליקו כאן.


העילה לתביעה: רוסיה-גייט, אותה פרשה מזוייפת ורקובה שהדמוקרטים ושות' ניסו להדביק לטראמפ, ושהעיבה על כהונתו הראשונה ופגעה במוניטין שלו אפילו עוד לפני שהניח את כף רגלו על מפתן הבית הלבן.


להזכירכם: הפרשה הזאת כללה ריגול פעיל אחרי טראמפ ומקורביו, גם לאחר כניסתו לבית הלבן (ריגול אחר נשיא מכהן הינו פשע חמור ביותר עפ"י החוק האמריקאי, למעשה בגידה לכל דבר ועניין).


לא נראה לכם מעניין הטיימינג בו בחר הנשיא טראמפ להגיש את התביעה: בדיוק במקביל ל"פלישה" (דה-נאציפיקציה, כדבריו של פוטין) הרוסית לאוקראינה וכל החשיפות שיוצאות משם לאחרונה?


באותו היום ממש, רוסיה וסין הוציאו צווי מעצר נגד ג'ורג' סורוס באשמת היותו טרוריסט! תזכורת: סורוס והאנטר ביידן עמדו מאחורי מימון המעבדות לייצור נשק ביולוגי באוקראינה (ועוד המוני פשעים איומים אחרים נגד האנושות).


פוטין ושי הולכים על כל הקופה:

סוגרים על הקאבאל מכל הכיוונים 💪🏻💪🏻💪🏻2. הקאבאל הוציא חוזה על פוטין


פוטין מוביל להישגים כבירים וחסרי תקדים בשחרורה של רוסיה (והעולם כולו) מציפורני הקאבאל:

  • הבורסה הרוסית, שנסגרה למספר שבועות לנוכח הסנקציות המערביות, נפתחה היום בעליות שערים מטורפות! וזאת בניגוד גמור להערכותיהם של "אנליסטים" מערביים.

  • רוסיה ואיראן עובדות יחד על מערכת פיננסית משותפת, עוקפת מערכת התשלומים סוויפט של הקאבאל (גם אתם מרגישים איך כל האוויר יוצא מבלון "הסכם הגרעין עם איראן"?).

  • נאט"ו הפחדנית הצהירה בפעם המי-יודע-כמה, כי אין בכוונתה להציב כוחות צבא באוקראינה, מאחר ואינה מעוניינת במלחמה עם רוסיה.

  • סין מצטרפת לדרישה הרוסית מארה"ב (ומגבה אותה) לחשוף לאלתר את כל המידע על המעבדות לניסוי וייצור נשק ביולוגי על אדמת אוקראינה.

  • שגריר רוסיה בסוריה הזהיר את ישראל שסבלנותה של רוסיה כלפיה הולכת ופוחתת, ועושה דבר שהוא לא פחות ממדהים: חושף את האמת על תכניותיה של ישראל בסוריה!

אז ודאי לא תופתעו מתגובותיו (הצפויות) של הקאבאל, והפעם הם הולכים על ראשו של פוטין (כאשר לנו ברור לגמרי שייכשלו כישלון חרוץ ומוחץ):והאם שר הבטחון הרוסי בוגד (=קאבאל), ופוטין "טיפל" בו לאחרונה? האם זה קשור לכותרת הקודמת על "חוסר שביעות רצון בקרב שירותי הביטחון" הרוסיים?3. שמיים סגורים בישראל?


שוב ממשלת ישראל משתמשת ב"ווריאנט" שקר-כלשהוא חדש כדי לדווח לנו על כוונתה לסגור את שמי ישראל בקרוב.


נשמע רע? לאו דווקא. בואו נחשוב יחד: כשסוגרים את השמיים לטיסות, זה אומר שכל מי שנמצא בישראל למעשה לא יכול לצאת ממנה בטיסה. המממממ... מי הם אותם אלה, הנוסעים המתמידים, שיוצאים ונכנסים לישראל כל הזמן?4. למכירה: אי-הפדופילים של אפשטיין 🤮


האי האיום והנורא, המזעזע והמזוויע הזה, מוצע למכירה. המשמעות: הכובעים הלבנים הוציאו משם את כל הראיות, עד האחרונה שבהן (ואתם עוד תיראו שההכנסות מהמכירה שלו תפצה את אלה מקורבנותיו שעוד נותרו בחיים).5. לשטן יש העדפות


אין כאן צורך להכביר במילים, רק תקראו מי תומכים באוקראינה, ומאד רוצים במותו של פוטין. לוצי אף פעם לא היה פייר:


808 views17 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page