top of page
Search

”וַיָּנֻעוּ אַמּוֹת הַסִּפִּים מִקּוֹל הַקּוֹרֵא וְהַבַּיִת יִמָּלֵא עָשָׁן“ (ישעיהו ו, פסוק ד)


זוכרים את "בלון הריגול הסיני"? אז ככה: לא ריגול ולא סיני. מה זה כן? ניסוי בטא של הקאבאל של בלון המכיל נשק אלקטרומגנטי עוצמתי. מי שיגר את הבלון/ים הללו? הקאבאל בארה"ב (כובעים שחורים בפנטגון בשת"פ עם הסי.איי.איי).

שימו לב לציטוטים הבא מויקיפדיה לגבי יכולותיו של הנשק הזה:

(1) "...יתרה מזאת, כל פצצת גרעין יוצרת גם פעימה אלקטרומגנטית כתופעת לוואי, ופיצוץ גרעיני מעל האטמוספירה מלווה בפעימה גדולה במיוחד המסוגלת לכסות יבשת שלמה ללא גרימת הנזק מהביקוע עצמו (הנזק שהיה נגרם מפיצוץ מעל פני האדמה), ובכך מהווה פצצה אלקטרומגנטית. במקרה כזה יש חשיבות לשדה המגנטי של כדור הארץ: הנשק יעיל יותר באזורים של כדור הארץ בהם השדה המגנטי חזק יותר, והפעימה מתפשטת לכיוון צפון פחות מאשר ליתר הכיוונים."

(2) "מנגנון הנזק העיקרי כתוצאה מפעימה אלקטרומגנטית הפוגעת במעגל חשמלי מתואר בצורה הבאה: הפעימה האלקטרומגנטית החזקה שיוצרת הפצצה משרה שדה אלקטרומגנטי חזק ביותר. שדה זה יוצר בתורו מפלי מתח גבוהים מאוד, על פני מרחקים קטנים מאוד, במקטעי הולכה שבמעגל החשמלי המותקף. מפלי מתח אלה גורמים לזרמים חזקים מאוד במקטעי ההולכה שבמעגל והחום הרב שנוצר עקב הזרמים הללו גורם למקטעי ההולכה לנזק הרסני. מסיבה זו רכיבי אלקטרוניקה זעירים, פסי הולכה במעגלים מודפסים ומעגלים משולבים הופכים פגיעים במיוחד."

המשמעות? כלי הנשק הזה יכול לנטרל כל מערכת אלקטרונית באשר היא: לוויינים, טלפון, אינטרנט וכדו'. מישהו אמר החשכה?!?

ומה שעוד יותר מעניין, זה שבדיוק בזמן ש"בלון הריגול הסיני" יורט מעל שמי ארה"ב, זה ⬇️ התרחש באיטליה ובמדינות רבות נוספות בעולם:

תוסיפו לזה את העובדה שאתמול דווחו באיטליה על "תקלות" נרחבות ברשת האינטרנט...ותקבלו בדיוק את מה שאנו צופים וממתינים לו! הבנתם עד כמה אנחנו קרובים?!?


נכון שהתשקורת סיפרה לנו שמשטר חמינאי עומד להוציא להורג אלפי מפגינים שנעצרן בזמן "מהומות החיג'אב"? אז היא שוב שיקרה לנו בפנים. תיראו מופתעים 🤣


הנה תסריט אפשרי לפתיחת "מלחמה בעלת מאפיינים גרעיניים" במזה"ת: ביבי יעביר לאוקראינאציה מערכות "כיפת ברזל" (מלכתחילה לא שוות דבר וחצי דבר, והפעם יסורסו וינוטרלו עוד יותר ע"י ישראל) בתמורה להסכמת מדינות נאט"ו+ (=קאבאל) ליצור קואליציה נגד איראן לקראת מתקפה ישראלית על למעלה מ-3,000 מטרות פוטנציאליות על אדמת איראן (למעשה, שיתוקה המיידי של איראן עם תחילת המתקפה הישראלית) --> הנשיא פוטין, שרותח על כך שביבי העביר מערכות "כיפת ברזל" לאוקראינאציה, יחזק את איראן ויחשל אותה בקואליציה נאה ביותר שתכלול את רוסיה, סין ומדינות רבות נוספות מגוש הבריק --> התגובה האיראנית, לכשתגיע, תכלול אירוע הפחדה "בטחוני", בעל סממנים "גרעיניים" --> החשכה --> חשיפה גדולה. נשמע לכם סביר?


בינתיים, אוקראינאציה מתכננת להשתמש בנשק כימי על חיילי צבא רוסיה. כנראה שציקלון בי כבר לא יעיל יותר:

האם צבא ארה"ב מתכונן ל"מלחמת עולם שלישית"? שפטו בעצמכם:


זוכרים ג'סארה? נמל חיפה יחזור לידיים שלנו, אנחנו העם! WE THE PEOPLE!


הנה ניתוח כלכלי אינטליגנטי מבית היוצר של שליחי האור המקסימים שלנו, ניר וטל, מ"בוליון קלאב":


כמה מנהרות ומתקנים צבאיים תת-קרקעיים נוטרלו זה עתה ברחבי המזה"ת?


שרון מבקשת להעביר לכם מסר חשוב:


ולסיום, קצת צחוקים. כיצד השפיעו "בלוני הריגול הסיניים" על השחקן "ביידן" 😆🤣


1,032 views0 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page