top of page
Search

ה"חוצנים" באיםפרוייקט קרן כחולה (PROJECT BLUE BEAM)


ראו כאן למטה מה פירסמה רשת החדשות הרוסית RT: "מדענים" מאוקספורד מזהירים מפני "פלישת" חוצנים לכדור הארץ כתוצאה ממאמציה הבלתי-נלאים של נאס"א לתקשר עימם (😆😆😆).


מדוע זה כל כך משעשע?


א) נאס"א היא זרוע של הוליווד להפקת סרטי מד"ב על "הישגי האנושות בחלל". כל קשר בינה לבין המתרחש ביקום הוא קלוש ומקרי ביותר. היכולת שלה לתקשר עם מישהו/משהו מחוץ לאולפני הפקות הסרטים לא קיים.

ב) גם אם חוצן היה מענטז מעדנות על עמוד תאורה מתחת לאפה של נאס"א, ואז היה מצטרף אל חבריו בריקוד צ'ה-צ'ה-צ'ה סוער, נאס"א לא הייתה מזהה אותם.

ג) אין לחוצנים כל אינטרס "לפלוש" לפלנטת ארץ: אם היו רוצים להשמיד את האנושות הם היו עושים זאת לפני זמן רב ותוך שבריר שנייה (ללא כל צורך ב"פלישה"); חוצנים חיים בינם לבין עצמם ובינם לבין כל מקור אנרגיה אחר ביקום בשלום ובהרמוניה מלאים (אין להם מושגים כמו "מלחמה", "שנאה", "אוייבים" וכדו'); ונניח שבאמת חוצנים היו מחליטים "לפלוש" לכדור הארץ (בניגוד לכל היגיון קוסמי באשר הוא), האם באמת חבורת "מדענים" זבי-חוטם ממגדל השנהב המנותק הידוע בשם "אוקספורד" היו יודעים על כך מראש?! נו, באמת.


כל הסימנים מצביעים על כך שהקאבאל נערך להפעיל כבר את "פרוייקט קרן כחולה", כי זהו הקלף האחרון בהחלט שנותר להם בארסנל הטריקים והשטיקים שלהם. האם הכובעים הלבנים יהפכו שוב את הקערה על פיה ויביאו לנו מפגש אמיתי, פנים-אל-פנים, עם חוצנים מן המניין (במקום ה"פייק פלישה" של הקאבאל)? לי אין ספק שהתשובה היא: כן!
משרד החולי: תשכחו מפרשת ילדי תימן


לא משנה כמה הם ינסו להסתיר, לשקר, לעוות, לגנוז, לגרוס ולמשוך את הזמן - הם לא יצליחו למנוע מהאמת לצאת אל האור. הכותרת הבאה נועדה להכין את הציבור לקראת חשיפות מסמרות-שיער, וקשות ביותר לעיכול, בפרשה המחרידה של ילדי תימן, המזרח והבלקן."הסלמה" בכל העולם


מבלי להכביר מילים, הנה מקבץ כותרות שפורסמו ביממה החולפת על מתיחויות ו"הסלמה" בטחונית ברחבי העולם. אנחנו כל כך קרובים לרגע האמת, שכבר ממש ניתן לחוש אותו פיסית!בריטניה וארה"ב מדגמנות ג'סארה/נסארה


איבדתם תקווה? נמאס לכם להמתין לג'סארה? רוצים שפע כאן, ביד ומיד? אז תצטרכו להמתין עוד קצת. אבל בזמן שאתם ממתינים, ג'סארה ונסארה כבר מתגלגלות להן בעולם. הנה שתי דוגמאות טריות:


א) בריטניה מסתייעת באילון מאסק (היי! רגע! זה לא אותו אחד שמביא לנו את המערכת הקוואנטית באמצעות פרוייקט סטארלינק שלו? וזה לא אותו אחד שמנסה לרכוש את טוויטר כדי לאפשר חופש ביטוי מלא לכל אדם על פלנטת ארץ? וזה לא אותו אחד שיחשוף בפנינו מלאן המצאות ופטנטים אה-לה טסלה?) כדי להקים...שימו לב: תחנת אנרגיה בחלל לאספקת אנרגיה אינסופית נקייה וטהורה! סטגדאם-סטגדוש!

ב) השחקן "ביידן" מוחק 7 מיליארד דולר (!) חובות של סטודנטים, הסובלים מלקויות רפואיות שונות, להלוואות שכר הלימוד שלהם בארה"ב! עכשיו הבנתם? השחקן "ביידן" עובד עם הכובעים הלבנים להביא אותנו לעולם החדש 🌍יש להם (ג'ורג') ניוז בשבילנו


האם אי-פעם תהיתם מי אלה ג'ורג' ניוז? מי עומד מאחוריהם? מעניין מאד, אפילו מרתק: ג'ורג' ניוז נחשבים לכלי תקשורת ימני מובהק, התומך בטראמפ ללא משוא פנים. אם כך, כיצד תסבירו את נוכחותם הקבועה במסיבות העיתונאים של השחקן "ביידן"? ואת נוכחותם בתדרוכי התשקורת של הבית הלבן? ואת הגישה החופשית שלהם הן לנשיא טראמפ והן לבית הלבן (זה האמיתי, לא הפייק סטודיו של השחקן "ביידן")?


בשעות האחרונות ג'ורג' ניוז פרסמו שתי הוכחות מרתקות:


א) תיקים וכובעים עם לוגואים של הבית הלבן, וחתימות של הנשיא טראמפ, הוכחה לכך שהם צמודים 24/7 לנשיא (האמיתי) של ארה"ב, ולכך שטראמפ הוא נשיא ארה"ב בפועל!

ב) עוד יותר מרתק: יש להם גישה חופשית ופתוחה לסוכנות התקשורת של הבית הלבן!

ומה שם המשתמש שלהם? T45: טראמפ, הנשיא ה-45 של ארה"ב!


864 views6 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page