top of page
Search

המריח הוא המסריח


1. פוטין השתגע?! נייט!


נתחיל עם הפרסום שהתפשט ברחבי העולם כשריפה בשדה קוצים (גרעיני): המתקן הגרעיני לייצור חשמל, הגדול באירופה, הממוקם במחוז זפוריז'יה (האם שמעתם אי-פעם על המחוז הזה?) שבאוקראינה עלה באש בעקבות "ירי טילים ופגזים רוסיים".


כך מעצבים תודעה ציבורית (כוזבת): קישור בין צ'רנוביל לזפוריז'יה

תגידו, נראה לכם שפוטין אידיוט?! נראה לכם שהוא ינחה את הצבא הרוסי לפגוע במתקן גרעיני הממוקם בקרבת אוכלוסייה אזרחית?! כמה פעמים הוא חזר והתעקש על כך, שמדינות המערב יביימו אירוע דגל כוזב (FALSE FLAG), כדי שיהיה להם תירוץ להאשים את רוסיה ולתקוף אותה? וכמה פעמים האיש חזר והדגיש, שרוסיה לעולם לא תפגע באזרחים אוקראינים (ובכלל) חפים מפשע? וכמה הוא פמפם לנו שרוסיה לא רוצה מלחמה, וודאי שלא מלחמה גרעינית? אם תשאלו אותי להערכתי האישית (ואתם ממש לא חייבים), אומר שהפגיעה במתקן הגרעיני לייצור חשמל היא פעולה של המיליציות האוקראיניות הניאו-נאציות, שהוקמו ואומנו ע"י ה-CIA, וחומשו (בין היתר) ע"י מדינת ישראל (מוסד, מערכת חוסר הביטחון).

אגב, אם הרוסים הם אלה שתקפו את המפעל והעלו אותו באש, מדוע הראשונים להגיע אליו, לכבות את השריפה, להשתלט על המבנה ולאבטח אותו, היו החיילים הרוסיים? לא הגיוני שאילו הייתה זו יוזמה שלהם, הם היו מאפשרים למפעל הזה להישרף עד הליבה, להתפוצץ ולגרום אולי לאסון גדול יותר מצ'רנוביל?


ולסיום: אתם זקוקים לעוד הוכחה חותכת שפוטין נלחם בקאבאל/דיפ סטייט? נחשו איזה ארגון בינלאומי, מנוול וזדוני, הסיר את פוטין מאתר האינטרנט שלו? צדקתם! הפורום הכלכלי העולמי, בראשות המגה-נאצי, קלאוס שוואב!
2. הודו עוקפת בסיבוב


זוכרים שדיברנו על כך שברית בין מדינות מאד מעניינות (כולן כובעים לבנים) תראה לקאבאל מאיפה משתין הדג? ושהמלחמה האמיתית היום אינה בין מדינות, אלא בינינו, עמי העולם, לבין הקאבאל? אז קבלו את זה: הודו עוקפת את הסנקציות המערביות על רוסיה באמצעות סחר בין הרופי, הלא הוא המטבע ההודי, לבין הרובאל הרוסי. ולא רק זאת, אלא שהודו מוכנה "להסתכן" בסנקציות כלכליות אמריקאיות. שממממייייייחחחחחחח.

ואיזו מדינה מפתיעה מצטרפת (בעקיפין כרגע) להודו? ערב הסעודית, שהחליטה לצמצם השקעותיה בארה"ב, ובמקביל להגדיל את השקעותיה ב...סין! (כן, כן, גם סין חברה בברית מדינות הכובעים הלבנים, תתמודדו עם זה).


3. איראן לא פראיירית


חולשתן של ארה"ב ומדינות המערב לא נעלמה מעיניה הבוחנות של איראן. מי שחושב שמצג של מלחמה "גרעינית" גם במזרח התיכון הוא אירוע קלוש ותלוש מהמציאות, אז זה הזמן לחשב מסלול מחדש. כל רעשי מטוסי חיל האוויר, פיצוצים מסתוריים אדירים ברחבי המדינה, כמות מטורפת של תרגילים צבאיים כולל הכנות של פיקוד העורף וגופי החירום וההצלה בחודשים האחרונים, הם הוכחות חותכות להכנותיה הקדחתניות של מדינת ישראל לקראת התרחיש הזה בדיוק.

גם לכם עלה בראש, בעקבות הכותרת הזאת ⬆️ שאין זמן מתאים וראוי יותר לאוורר מהנפטלין את התרשים המפורסם של ביבי מהנאום ההוא באו"ם-שמום? 😆🤣


שבת שלום 🙏🏻 אוהבים אתכם מכל ה-❤️ שרון וירון

1,047 views15 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page