top of page
Search

החיים ללא סוויפט, ויזה ומאסטרקארד


1. איך ממשיכים ללא המערכת הפיננסית הישנה? תשאלו את פוטין!


לאחר שמדינות המערב החלו לנתק את רוסיה ממערכת הסוויפט, כעת גם ויזה ומאסטרקארד מנתקות את קשריהן עם רוסיה בעקבות ה"פלישה" לאוקראינה.

אני ממליץ לעקוב אחר פוטין ולראות אלו שפנים הקוסם הזה ישלוף מהכובע. האם יבחר לאמץ את חברת כרטיסי האשראי הסינית הענקית יוניון פיי? האם רוסיה, סין, הודו ומדינות נוספות כבר הקימו מערכת פיננסית אלטרנטיבית לסוויפט? כיצד יגיב העם הרוסי?

ומי שחושב שפוטין פראייר ולא יגבה את מלוא המחיר ממדינות המערב, טועה טעות מרה.


2. סופרבנט יציל את המצב! או שלא...


בנט קפץ לביקור אצל פוטין, ולא סתם: אלא בשבת ובחשאיות מוחלטת. לאחר מכן קפץ לברלין לפגוש את הקאנצלר הגרמני ואף הספיק לשוחח בטלפון עם נשיא אוקראינה (שלפי שמועות שונות סירב לקבל ממנו שיחת טלפון ביום שישי האחרון). עסוק הבנט הזה.

אני ממש יכול לדמיין בראש שלי את השיחה בין בנט לפוטין בנושא "אוקראינה":


בנט: "באמאש'ך יא פוטין, תבטיח לי שאתה לא מפריע לי להפציץ בסוריה"

פוטין: "למי איכפת עכשיו מסוריה, בלאט. מה עוד רוצה?!"

בנט: "אח שלי, אני יכול לסמוך עליך שתדאג לאינטרסים שלנו בהסכם הגרעין עם איראן?"

פוטין: "דואג רק לאינטרסים שלנו. בשביל זה באת עד לכאן?! פיזדץ, יכולת להרים טלפון!"

בנט: "גבר, זה ביקור 'חשאי'. רק התשקורת יודעת. הכל טוב בינינו, לא כועס?"

פוטין: "דוואי, אידי נחוי!"

בנט: "אין עליך, תותח, ידעתי שאפשר לסגור אתך עיסקה!"


3. מכת אנגליה "עוברת דירה", לצמיתות


לאחר ש"נאלצה" לעזוב את ארמון באקינגהאם בשורה ארוכה של תירוצים (שיפוצים, שקורונה וכו'), ועברה להתגורר בשני ארמונות אחרים שלה, ולאחר שלאחרונה דווח שנדבקה בשקורונה, דוברות בית המלוכה הודיעה ש"המלכה תעבור לעבוד קבע מהבית בארמון ווינדזור בו נפטר בעלה".

למי שלא יודע: המכה אליזפלצת לא נראתה בציבור מזה חודשים ארוכים. היא הפסיקה להופיע באירועים פומביים, ונצפתה אך ורק על מסכי הטלוויזיה. הלכה ולמעשה, הפכה לדמות וירטואלית נטו.

לאחרונה גם דווח שכמעט ואינה מסוגלת לנוע (אלא רק בסיוע הליכון/כיסא גלגלים) ושהיא נראית "חלשה וכחושה".

תזכורת: אליזפלצת מתה לפני כשנתיים, אך זה כמובן לא דווח לציבור. היא מריחה את הפרחים מהשורשים שלהם, עמוק מתחת לאדמה. נמשיך להמתין בסבלנות להודעה הרשמית בנדון מבית המלוכה הבריטי (שאינו קיים עוד, ואף הוא וירטואלי בלבד).


4. איראן ממתינה להזדמנות להכות


בדומה לסין וצפון קוריאה באסיה, גם איראן מתכוננת "להכות" את ישראל וקואליציית המדינות הערביות שלצידה. אל תיטעו: יהיה מצג של "מלחמה גרעינית" עם איראן. השאלה היא רק מתי בדיוק (רמז: הרבה יותר קרוב ממה שאתם מדמיינים).

רוצים הוכחה לכך? הנה, בבקשה:

5. סטארלינק לא מצנזרת אף אחד


אמש אילון מאסק, בין היתר הבעלים של חברת תקשורת הננו-לוויינים "סטארלינק", צייץ כי החברה שלו מסרבת לחסום ולצנזר חברות תקשורת רוסיות ושהוא בעד חופש ביטוי מלא ומוחלט.

תזכורת: המערכת הקוואנטית (האינטרנט, המערכת הפיננסית ועוד שלל מערכות חדשות) יופעלו ויתופעלו ע"י פרוייקט סטארלינק, ויחליפו את כל המערכות הישנות של הקאבאל.

ולסיום, חבורת זהו זה הנפלאה, בערוץ כאן 11, מציגה: לאן נעלמה השקורונה? 😆😆😆


949 views9 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page