top of page
Search

ההצגה הכי טובה בעיר


1. עיניים נשואות למועצת הביטחון של האו"ם


בתגובה להכחשותיה הנמרצות של ארה"ב על מימון ותיפעול מעבדות לייצור וניסוי נשקים ביולוגיים באוקראינה, רוסיה פרסמה אתמול מסמכים המוכיחים באופן חד-משמעי את הדברים הבאים:

(א) העברת חומרים ותוצרים ביולוגיים ממעבדות באוקראינה לאוסטרליה וגרמניה (תזכירו לי באלו מדינות החילו את תקנות השקורונה הקשות והאכזריות ביותר?).

(ב) פרוייקט לחקר עטלפים (זוכרים: מרק עטלפים --> שקורונה --> סוף העולם?).

(ג) פרוייקט לחקר נדידת ציפורים, ולכידת ציפורים מאוקראינה ברוסיה (אלו טפילים, וירוסים והשד יודע מה עוד הם החדירו לציפורים הללו כדי להדביק את האוכלוסיה הרוסית?).

(ד) השמדת ראיות על ניסויים בנשקים ביולוגיים שבוצעו במעבדות בשטח אוקראינה.

אממה, פוטין לא הסתפק בזה. הוא הודיע שרוסיה דורשת כינוס של מועצת הביטחון של האו"ם עוד היום, כדי לדון בפעילות הביולוגית הצבאית של ארה"ב באוקראינה. יש לכם ספק שפוטין הולך לבצע את האם-אמא של החשיפות בנושא הזה? האם יקשר את המעבדות האוקראיניות (אמריקאיות, הלכה ולמעשה) לסיפור השקורונה? כיצד יגיב הקאבאל? האם עוד היום תחלנה התקפות סייבר גלובאליות כדי למנוע פרסום והפצת החשיפה הגדולה של פוטין?

ושימו לב לידיעה הבאה: פוטין טוען שבית החולים שהרוסים הפציצו באוקראינה? שימש למעשה את האוקראינים (האמריקאים, האירופאים...ומי עוד? האם גם ישראל מעורבת?) כמתקן אחסון לנשק ביולוגי:


2. הדבר הבא: סין-טייוואן וצפון קוריאה


בייג'ינג איימה מפורשות על ארה"ב שאפילו לא תעז לחלום על הטלת סנקציות על סין בעקבות תמיכתה הבלתי-מתפשרת ברוסיה (הסינים הבטיחו "תגובה רצינית" על כל ניסיון כזה, והמבין יבין); וצפון קוריאה פיתחה ומתכוננת לשגר לווייני ריגול צבאיים אחר ארה"ב, דרום קוריאה ויפן.

נא להכין דלי פופקורן, שתייה ולהתרווח בכורסאות. החלק הזה בסרט עומד להיות עתיר אפקטים מיוחדים והפתעות למכביר.

לא מאמינים לי? אולי הנשיא טראמפ ישכנע אתכם:


3. איראן ממתינה מעבר לפינה


זוכרים שאיראן הבטיחה לנקום את מותם של שני בכירים מאד במשמרות המהפכה כתוצאה ממתקפה ישראלית בסוריה לפני מספר ימים? אז רק שתהיו בעניינים, איראן תממש הפעם את האיום. צפו פגיעה.


4. נאט"ו: יש בכלל דבר כזה?!


נאט"ו מתפרקת לנגד עינינו. אל תאמינו לשקרים שהתשקורת מנסה לתקוע לכם לגרון. ואיך אנחנו יודעים זאת? תרגיל שהיה, כך היה: הפולנים הציעו לאמריקאים להעביר את כל 28 מטוסי המיג-29 שלהם לאוקראינים ה"מסכנים", לצורך הגנה עצמית מפני הרוסים ה"ברברים". אלא שהפולנים טמנו פח לארה"ב: הם ידעו שהאמריקאים יתנגדו ליוזמה הזו (כי אוקראינה עצמה לא באמת מעניינת אותם, אלא רק האינטרסים הספציפיים שלהם בה, שאותם הם מנסים להסתיר מהציבור בכל מחיר). וזה בדיוק מה שקרה: הבלוף האמריקאי של "הגנה על אוקראינה" נחשף במלוא מערומיו. נאט"ו? נייטו!


5. טעות, טועים, טעינו


חשבנו שמנוע החיפוש DUCK DUCK GO הוא נטול אלגוריתמים, צזנורה וסתימת פיות? נו טוף, אז חשבנו.

מנכ"ל מנוע החיפוש בכבודו ובעצמו הצהיר שהחברה שלו מסירה/מסתירה/מצנזרת אתרים המכילים "דיסאינפורמציה רוסית". באמ'שך?! ומה עם אתרים שמכילים דיסאינפורמציה אוקראינית? וכאלה שתומכים בנאציזם?

בשורה התחתונה: כולנו ממתינים בכיליון עיניים לאינטרנט הקוואנטי הבא עלינו לטובה - ובמהרה!

DUCK DUCK GO TO HELL 🔥🔥🔥


אוהבים אתכם תמיד! ❤️💙💜 שרון וירון

1,079 views23 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page