top of page
Search

דרך הייסורים של ביבי. הדו"ח המקיף ביותר שכתבתי אי-פעם


בואו נצלול ישר לעובדות בשטח:


קיו הבטיחו לנו ששומרים את ישראל לסוף. והנה, הסוף הזה הגיע: סופה של מדינת ישראל בצלמו ובדמותו של הקאבאל. ואז לידתה של ישראל החדשה, חלק אינטגרלי מהעולם החדש הבא עלינו לטובה ברגעים אלה ממש 🤗


אמרו לי אתם: מתי בחיים שלכם ראיתם את כל מדינת ישראל שובתת?! נוצרו לנו שיתופי פעולה מקיר אל קיר, ממש "אחדות לאומית". לא, סליחה, בינלאומית! רק חסרה הייתה שירת קומבאיה וכמה היפים ארוכי-שיער ואוהבי-חופש.
חכו רגע...בהיסטוריה של ישראל המודרנית חסרו סיבות נעלות למגה-מחאות?!? אז מה קרה פתאום שאיזו רפורמה משפטית פקקטה (טוב, נו, מכאיבה לקאבאל, אבל זה מתבקש) מציתה כזאת מחאה המונית מקיר אל קיר אל קיר?! אשתף אתכם בכמה מחשבות שלי בעניין:


(א) הכובעים הלבנים בשליטה מלאה. מהו אופן הפעולה הנפוץ והמוכר שלהם? נכון! לחשוף את הקאבאל במערומיו בפני הציבור כולו. מיהם כל אלה שמיהרו לתמוך ב"מחאה" הזאת? הביטו מעלה ⬆️ ואמרו לי בעצמכם: קאבאל או לא?


(ב) במקביל, אנו יודעים שאין מצב בעולם שהכובעים הלבנים יציתו מלחמת אחים עקובת-דם בשום מקום בעולם. מדוע? כי הם מממשים את תכנית הבריאה. זו אינה כוללת כל צורה/אופן/סוג של שפיכות דמים של ברואיה החפים מפשע. אז מה הם בעצם מנסים להשיג כאן? אולי, ורק אולי...זו הדרך שלהם להביא לאחדות לאומית אמיתית בקרב עם ישראל. כיצד? שימו לב איך קצוות שונים בעם ישראל ובקרב יהדות העולם התאחדו להיאבק נגד הרפורמה, כאילו חייהם תלויים בכך. ואז, "מחנה הימין" יצא למחות בתל-אביב ובירושלים בעד הרפורמה, ואיחדו את מחנה התומכים בה. ובו-בזמן, נתניהו הודיע שהוא מקפיא את החקיקה בנדון עד הקיץ ומאפשר זמן להידברות ומו"מ. ניתן להתווכח האם כוונותיו כנות או לא (האמינו לי שהמוחים מכל הכיוונים לא ייתנו לו רגע מנוח עד שהסיפור הזה יסתיים לשביעות רצון כ-ו-ל-ם), אבל מה שבטוח הוא שלראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל הציבור ער, מתחבר ונאבק על זכויותיו (כפי שכל צד תופס אותן). אין כמו "כמעט מלחמת אחים" כדי להביא ל"ואהבת לרעך כמוך". דעתי בלבד.(ג) ברור לגמרי, שאם המחאות ומחאות-הנגד לא ידביקו אותנו אחד לשני, אז אין כמו איזה "איום קיומי חיצוני" מבית היוצר של הכובעים הלבנים כדי לזרז את האחדות בינינו עצמינו ובינינו לבין שכנינו:

(ד) בואו לא נשכח את ה"דובדבן" שב"קצפת". האיש שאכל דג מסריח, חטף מלקות וגורש מן העיר. כן, זהו ביבי שלנו. בדומה לקקרון הצרפתי, שהכובעים הלבנים כפו עליו להשפיל, להגחיך, לרמוס, לחשוף את מלוא פרצופו המכוער ולמעוך את עצמו עד עפר ואפר בפני הציבור הצרפתי, כך עשו גם לביבינו. הכובעים הלבנים כתבו לו תסריט ז'ונגלר, שאפילו המוח המעוות והיצירתי ביותר בהוליווד השטנית לא העלה על דעתו: להיבחר ברוב גדול --> להקים את "קואליציית החלומות" הימנית שלו --> להישלט על-מלא ע"י אותה הקואליציה שכמעט דבר אינו מחבר בין רכיביה --> לאבד שליטה על הכל --> לאחד את כל העולם, במלוא מובן המילה, נגדו ונגד ממשלתו --> להיחשף כבובה על חוט, שליט מנייר, פירומן שמדליק שריפות ומייד מתחפש לכבאי אש שמנסה לכבות אותן, מנוהל מלא-מלא ע"י הממסד המושחת של הקאבאל, צמח פוליטי...רוצים עוד, או שהבנתם את הרעיון?! עכשיו ודאי תשאלו מדוע הכובעים הלבנים מעבירים אותו את הויה דולורוזה הזאת? אה, זה פשוט: ביצוע פשעים אדירים, בלתי-נתפשים, נגד האנושות. להזכיר רק אחד מהם: הוא הפך את ישראל למעבדת הניסויים של חברת הפארמה לייצור זריקות רעל, פייזר, והפעיל מכבש לחצים על הציבור הישראלי שכמותו לא נראה בהיסטוריה לדחוף אותן לוורידיו (ואת תוצאות מעשיו אלה אנחנו מכירים היטב). הגיע זמנו להיענש בדרך הכואבת לו ביותר (קארמה, אתם יודעים): השפלה ציבורית, פומבית, כלל-עולמית, מקיר לקיר ומרצפה לתקרה, כזאת שאי-אפשר לברוח ו/או להתחבא ממנה. בסופו של התהליך הוא ישלם את מלוא המחיר הקארמתי שלו. כך החליט הבורא, וכך יהיה.
(ה) אבל, היי, תיראו מי מתרומם מהאפר כמו עוף החול המפורסם ⬇️


(ו) זוכרים כיצד הכובעים הלבנים עומדים להעמיד לדין את כל פושעי הקאבאל ולהענישם? אכן, מעצרים המוניים וטריבונאלים צבאיים. אז זה ⬇️ נראה כמו חלק מהפתרונות שהם מצאו לקאבאל הישראלי:

רק להאיר את תשומת-לבכם: שימו לב לחתימה של ביבי. רועדת, מהוססת, לא יציבה, חסרת-בטחון:


ולסיום, תזכורת: כל הכאוס שאתם רואים/שומעים/חווים מסביבכם? רעשי רקע בלבד. לכל אחת ואחד מאיתנו יש משימה קריטית, בלתי-ניתנת לדיחוי והחשובה מכל ⬇️⬇️⬇️ עבור האנושות כולה:


1,701 views9 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page