top of page
Search

בזמן שדעתנו הוסחה1. מה מסתתר מאחורי מסך העשן


בזמן שהעסיקו אותנו עם הסלמה ופיגועים בישראל, הפסקת אש פוטנציאלית (או לא) בין רוסיה לאוקראינה, סתירת לחי מבויימת בטקס האוסקר, כפילה של מכת אנגליה שהשתתפה בטקס האזכרה לבעלה המנוח ועוד מיני הסחות דעת, דברים המשיכו להתבשל להם מאחורי הקלעים.


הנה מספר עידכונים חשובים, ש"איכשהו" התפספסו בתשקורת:


א) המועצה האמריקאית לביטול סיווג על מסמכים רשמיים תתכנס היום כדי לעדכן את הציבור על עבודתה להסרת הסיווג על רשומות הקשורות להתקפות 9/11 (מגדלי התאומים וכו') וניסויים בנשקים גרעיניים באוקיינוס השקט. האם זה מסביר את האירועים המטורפים שהתרחשו ביממה האחרונה? כאילו, דאאאאאא!

ב) למרות שאף אחד לא עשה מזה עניין גדול, זה מעניין מאד: השופטת, שאמורה הייתה לנהל את המשפט בתביעה שהגיש הנשיא טראמפ נגד קילארי ושות', "התפטרה" מניהולו. האם קיבלה איומים על חייה? או ששוחדה ע"י מאן דהוא? מי יחליף אותה על כס השיפוט? ומה תהיינה ההשלכות על המשפט הזה? בקרוב מאד נדע.

ג) אם לא עשיתם זאת עד כה, אתם חייבים לצפות בהקלטה הבאה: במהלך שימוע בבית הנבחרים האמריקאי, לאחר שמנהל אגף הסייבר ב-FBI טען שאין להם את הלאפ-טופ של האנטר ביידן ושאין זה מתפקידם לטפל בפרשות כאלה, תקף אותו חבר בית הנבחרים הרפובליקאי, מאט גץ, ואז לעיניהם המשתאות של כל הנוכחים באולם חשף את הדיסק הקשיח של אותו הלאפ-טופ מהגיהנום - וביקש להכניס את תכניו לרשומות הרשמיות של הוועדה! למרות שיו"ר הוועדה התנגד בתחילה (התנגדות חסרת-בסיס והצדקה, הפחד והלחץ ניכרו על פניו), תוכן הדיסק הקשיח אכן הוכנס לבסוף לרשומות (כלומר: עכשיו תכניו של ההארד-דיסק הינם בעלי הגנה ומעמד רשמיים, הן מבחינה חוקית והן מבחינה משפטית):
2. הנשיא טראמפ יורה פצצות לגבות


אמש, בראיון ל-JUST THE NEWS, הנשיא טראמפ שיגר שתי פצצות היפר-סוניות מגה-אטומיות בעוצמת על-חלל, ועוד פצצה שלישית בנפרד:


א) הוא למעשה נתן אור ירוק להסרת הסיווג על כל המידע שאסף פוטין על האנטר ביידן (על אביו ועל משפחת הפשע שלו) באוקראינה, ברוסיה ואולי גם במדינות אחרות. כיצד הוא עשה זאת? הוא תהה מדוע אשת ראש עיריית מוסקבה לשעבר נתנה להאנטר ביידן (ומשפחתו) 3.5 מיליון דולר. ואז, כבדרך אגב, אמר שפוטין וודאי יודע את התשובה לכך, אז צריך לשאול את פוטין. במילים אחרות: הנשיא טראמפ ביקש מפוטין לחשוף הכל, אבל הכל! ולא רק זאת, אלא שאם נקרא בין השורות של דבריו, הנשיא טראמפ יותר מאשר רומז לכך שהנשיא פוטין השיג את כל יעדי המבצע הצבאי שלו באוקראינה (לכן הגיע הזמן לחשיפת החומרים המודיעיניים שנאספו במהלכו). האם רק אני מרגיש שבימים ובשבועות הקרובים עומד לעוף לכולנו הסכך?!

ב) בחלק אחר של הראיון הנשיא טראמפ זרק משפט מאד מעניין ותמוה לגבי סין: "אני אפילו לא אדבר על סין כי הם עדיין לא נכנסו לטייוואן. זה יהיה הבא בתור". וואיי וואיי...מה אפשר ללמוד מהציטוט הזה:

@ לנשיא טראמפ יש מה לומר בנושא סין, אך בינתיים הוא שומר את הקלפים קרוב לחזהו.

@ הנשיא טראמפ יודע בוודאות שסין עומדת לפלוש לטייוואן בטווח הזמן הקרוב (המיידי?). האם זו הוכחה נוספת לתיאום ושיתוף הפעולה בין הנשיא טראמפ לבין הנשיאים פוטין (רוסיה) ושי (סין)?

@ הנשיא טראמפ יודע שאחרי החשיפה שפוטין יבצע על משפחת ביידן, יגיע תורו של שי לבצע חשיפה משלו על אותה משפחה רקובה ומושחתת (לאחר הפלישה לטייוואן). היכונו לקריסת מגדל הקלפים!

ג) הנשיא טראמפ הצהיר כי אינו מעוניין להתמנות לדובר בית הנבחרים (במקום ננסי השיכורה) עם נצחונם הסוחף הצפוי של הרפובליקאים בבחירות האמצע. ואז אמר כך: "לא, זה לא משהו שאני רוצה לעשות. אני רוצה לראות מה יקרה, ואז אנחנו עומדים לעשות משהו אחר":
3. מכתרים את הפדופילים, סוטי המין והפסיכופאטים


שמתם לב כמה כותרות ביממה האחרונה עסקו במעצרים ו/או חקירות של פדופילים, סוטי מין ושאר פסיכופאטיים?


אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם מה"יבול":
4. המכה אליזפלצת: כרוניקה של מוות ידוע מראש


אני רק אניח את זה לפניכם כאן, ואתם תחברו את הנקודות בעצמכם. מבטיח שיהיה קל 🤣


א) אתמול פורסמה הכותרת הבאה:

ב) ואז פורסמה הכותרת הזאת (שימו לב לכותרת ולתת-הכותרת: "ראיון רגשני אחרון של המלכה"; "טעיתי לגבי הנסיכה דיאנה"):

ג) ולבסוף פורסם הצילום הבא של המכה בדרכה לטקס האזכרה לבעלה, הנסיך פיליפ (זו אליזפלצת המקורית כמו שאני דון קורליאונה):5. שב"כ שלום


והנה שוב מגיע קטע בו אני מבקש מכם לחבר את הנקודות. מצאו את הקשר בין הכותרות הבאות (כל ניתוח ופרשנות בנדון - על דעת המפרשים בלבד😉):


6. רומאנה דידולו חוגגת


בסרטון מוזר מהרגיל, רומאנה דידולו וצוותה הצטלמו מחזיקים קערות פופקורן ומנשנשים להנאתם.


אממה, כולנו כבר יודעים שפופקורן מסמל סרט. אז לכבוד מה בדיוק רומאנה דידולו טוחנת פופקורן בהנאה מופגנת ומוחצנת? האם היא מאותתת לנו שהסרט בו אנו צופים נמצא לקראת סיומו?

1,199 views4 comments
Post: Blog2_Post
bottom of page