top of page
Search

אני אוהב את הקולנוע 🍿🍿🍿סרט סרט


אז קודם כל נשבור את המתח, הלחץ, האדרנלין והטרפת של היום שעבר עם שיר ישן, מפורסם ואהוב, שיתמצת לכם את רוח הדו"ח היומי:

לפני שנתחיל לצלול למי המדמנה, אנו מבקשים לשלוח את תנחומינו הכנים למשפחות ההרוגים בפיגועי הירי בתל אביב, ואיחולי החלמה מהירה לפצועים. כולם קורבנות של המלחמה הזאת בה אנו נמצאים כרגע. בצער רב אנו מוסרים תנחומים ואיחולי החלמה מראש גם לכל משפחות ההרוגים והפצועים שבדרך. כן, אנחנו רק בתחילתו של שלב ה"מלחמה" במזרח התיכון. אז קחו נשימה ארוכה, והתכוננו נפשית, אנרגטית, רוחנית ופיסית.


ויחד עם זאת, אי אפשר להשתחרר מהתחושה שאנו צופים בסרט מבויים, מתוכנן, מופק ומלוהק לתפארת, ובו לעתים חלק מהשחקנים נפגעים ואף מאבדים את חייהם במהלך צילומו.


ועכשיו לשלב ההוכחות (אני רק אעלה שאלות ותהיות ברשותכם):


א) ככה כוחות מיוחדים של הצבא והמשטרה מכתרים מחבל שמסתתר בבניין?! ממתי התשקורת נמצאת בהמוניה באזור פיגוע רב-זירתי, מרובה נפגעים ועוד לפני שמישהו בכלל אמור לדעת שפיגוע כזה התרחש?!

ב) עוד מחזה מאד "נפוץ" במרכז של המרכז של תל אביב. שוטרים על סוסים, לבושים בציוד מיגון מכף רגל ועד ראש דוהרים לעבר זירות האירוע. חומר למחשבה: כמה זמן לוקח להצטייד ולהתלבש בכל ציוד המגן הזה? ואל תגידו לי שהם ישבו ככה מוכנים כל היום...או שכן?!

ג) ממתי חיילים ביחידות מיוחדות מאפשרים לכל כלי תשקורת בסביבה להיצמד אליהם ולתעד כל פיפס שלהם במהלך פעילות מבצעית חיה?! ממתי?!? ואיך כלי התשקורת ידעו לאן להגיע כדי לתעד את כל זה??

ד) תסתכלו על הסרטון הבא! התשקורת מצלמת ומתעדת מתוך יחידת הטראומה בבית החולים איכילוב?! בזמן אמת?! מה קורה פה?!?

ה) אני בהחלט מסכים עם דבריו של בר שם-אור, אלא שהוא לא השלים את חלקו השני של המשפט: ...לא מנוהל, אלא מבויים ומופק.

ו) האם זהו המשכו של התסריט? תמונות פניהם של החיילים והשוטרים מיחידות העלית שלנו, שצולמו ותועדו במהלך פעילותם המבצעית, מופצות חופשי בערוצים ערביים. האם עכשיו ינסו להתמקד ולפגוע בהם?שקורונה המשתוללת


מדהים כמה סופר-אח"מים מסביב לעולם "נדבקו" (=טופלו ע"י הכובעים הלבנים) ביממה החולפת! הכינו את הפופקורן, כי הסרט הזה רק הולך ומשתפר מרגע לדודלי:

וזה ⬆️ מתרחש שעות בודדות לאחר הפרסום הזה ⬇️

ואז זה פורסם (התובע הכללי האפס של ארה"ב "נדבק"):

ושעות לאחר מכן פורסמו הידיעות הבאות (אחותו של השחקן "ביידן" נדבקה):

וכל זה ⬆️ מתרחש פחות מחצי יממה לאחר שזה ⬇️ פורסם (מעורבותו בשחיתות המשפחתית של אחיו של השחקן "ביידן"):

ומי עוד "נדבקה"? אחת מראשי המריונטות של הקאבאל בתחום הפיננסי: נשיאת הבנק האירופאי, כריסטין לאגראד! וזה קורה לה ימים בודדים לפני פגישה חשובה מאד של הנהלת הבנק האירופאי המרכזי לקביעת המדיניות המוניטרית שלו לגבי העתיד הפיננסי של האיחוד. יאממממייי!

מי הבא בתור?אין UN


בדומה לנאט"ו, גם האו"ם מתפרק לו להנאתינו המופגנת: אתמול האסיפה הכללית של האו"ם הצביעה על סילוקה של רוסיה מארגון "זכויות האדם" (=קאבאל). הנה תוצאות ה"הצבעה":

התגובה הרוסית על עתיד האו"ם לא איחרה לבוא (בקצרה: אמירת קדיש על האו"ם):

והנה ההוכחה לכך שנאט"ו המפוצלת, המסוכסכת והחלשלושה הולכת באותה הדרך בדיוק (שימו לב לפיצול המובהק בעמדות החברות בארגון הזה ביחס לרוסיה):פדופילי ארצנו "זוכים" לטיפול


שתי הידיעות הבאות פורסמו במהלך שעות בודדות זו מזו. אתם כבר יודעים מה המשמעות של זה:
נאחל לכם שבת שלום ומבורך עם הקטע הבא מתוך הסרט האלמותי (המקורי) 'הקוסם מארץ עוץ'. הגיע הזמן לחשוף את האיש מאחורי המסך!


1,560 views26 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page